ТОП-3 вправ для постави

0 Comments

Хочеш рівну спинку та гарну поставу?

Вона знижує навантаження на суглоби, м’язи, хребет і оберігає їх від травм. Ми розповімо про кілька вправ, які допоможуть вам розправити свої плечі:

🐈Котячі потягування – встаньте на карачки. Ваші долоні повинні бути суворо під плечима, а лікті залишатися прямими. На вдиху розслабте живіт, підніміть погляд нагору і акуратно прогніть хребет, ніби намагаєтеся дотягнутися куприком до потилиці. На видиху нахиліть підборіддя до грудей, напружте прес і максимально округліть спину.

✏️Олівець між лопаток – встаньте рівно, поставте ноги трохи ширше за плечі і витягніть руки в сторони; Зігніть руки в ліктях під прямим кутом долонями вперед, відведіть плечі назад і з’єднайте лопатки. Тепер додайте плавні нахили з боку на бік.

2️Ефект другого підборіддя – опустіть плечі вниз та назад; злегка натисніть на нього та відведіть голову назад у горизонтальній площині. При цьому вийде ефект «другого підборіддя». Чим більше складок на шкірі утворюється, тим краще буде результат. Затримайтеся в цьому положенні на 3–5 секунд, після чого поверніться у вихідне положення.

Кожну вправу виконуйте протягом 30-40 секунд. Починайте виконувати їх і вже через 2 тижні ви відчуєте результат 💪🏼

https://www.instagram.com/p/CZrpvohtX45/

Categories:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Правила на час карантину
😷 Поки що Київ знаходиться в червоній зоні ми продовжуємо свою роботу без змін: тренування
Що з собою взяти на тренування
Перше питання після покупки абонементу “Що взяти із собою на тренування?” 🙄Ми підготували чек лист