Пілатес

Переваги вправ з пілатес

Пілатес – це безпечне тренування, яке підходить багатьом. Чоловіки, жінки, люди похилого віку, травмовані, спортсмени. Заняття проводяться на спеціальному килимку або з використанням обладнання.

Наша студія розташована в центрі Києва, де можна пройти курси підготовки з пілатес. Ціни доступні, уточнюйте у адміністратора.

Як з’явився напрямок

Засновник – лікар Джозеф Пілатес. Слабка дитина з дитинства, але досягла видимих ​​результатів: акробат і атлет в одній особі. Разом із дружиною розробили методику для реабілітації неходячих пацієнтів. Називалася “Контрологія”. Важливо контролювати баланс між Тілом, Свідомістю та Духом. Першу студію фітнес-філософії відкрили в Нью-Йорку, переїхавши з Німеччини.

Принципи методики:

  • усвідомлені точні рухи йдуть від центру (мається на увазі прес, поперек);
  • виконувати завдання потрібно безперервно;
  • правильно дихати, м’язи насичуються киснем та зменшується напруга;
  • робота окремих груп м’язів без інших;
  • регулярні тренування – результат.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Для початківців

Комплекс програми складається з 34 вправ, де увага приділяється не травматичним діям та правильному диханню. Ціль занятть – зміцнити організм і бути в тонусі, пілатес допомагає покращити гнучкість, поставу, самопочуття.

Йога та пілатес схожі, але це лише на перший погляд. Якщо розбиратися детально, це не схожі напрями. Йога не зупиняється на роботі з тілом, опрацьовується духовна складова, проводяться медитації та співи мантр. Пілатес ж більше спрямований на підготовку тіла та розвиток фізичних здібностей. Для схуднення вправи пілатес не підходять, Інтенсивність тренувань інша. Але якщо займатися завзято та регулярно, ефект буде.

Для перших занять пілатесом придбайте персональні уроки з інструктором, оцінивши рівень фізичної підготовки тренер підбере комплекс вправ, навчить як використовувати тренажер. Наша школа в Києві проводить набір на курс pilates, для всіх бажаючих навчитися методиці пілатесу.

Користь тренувань

Який би напрямок фітнесу не вибрали, буде позитивний вплив на фігуру та оздоровлення організму, кожен вид тренувань відрізняється перевагами. Так пілатес допомагає:

  • покращити поставу та рівновагу;
  • стати гнучкими;
  • знизити рівень травматизму;
  • виробити витривалість;
  • підвищити тонус м’язів.

25-хвилинне тренування не вимагатиме багато часу, але допоможе відновитися після хвороб, пологів, травм, навчить синхронізувати фізичні навантаження та дихання. Від інтенсивності вправ можна і попітніти, протипоказань немає для занять. Вони підходить вагітним та після пологів, щоправда пренатальний пілатес відрізняється. Програма спрямована на покращення міцності ядра, тут важливо переконатися у безпеці виконуваних вправ, тому вагітним дівчатам краще купувати абонемент із персональним тренером. Комплекс вправ удосконалює рівновагу, допомагає контролювати рухи та дихання, зміцнюються м’язи. Головне уважно вивчати та регулярно використовувати техніку pilates.

Покращити здоров’я

Спалити зайвий жир, схуднути, підсушитися

Прийти у форму

Почати займатися після довгої перерви, прийти у форму після вагітності, влізти у весільну сукню, підготувати фігуру для виходу у світ

Розкрити свою красу

Знову сподобатися чоловікові, розбудити інтерес до свого тіла, підвищити свій психоемоційний стан, почати знову подобатися собі, зустріти чоловіка

Розважитись

Потанцювати Зумбу, навчитися краще рухатися в танці або танцювати в цілому, помедитувати, набути душевної рівноваги

Необхідне обладнання

Необхідність спортивного спорядження визначає клас занять. У дисципліні зустрічаються програми, які потребують реквізиту. Для групових відвідувань використовують килимки, м’ячі, поролонові валики та кільця. 

У чому займатися

Як би там не було, підібраний одяг важливий для комфорту на заняттях, тренувальний одяг повинен щільно прилягати і тягнуться, щоб ніде не давило. Жодних кишень, блискавок, дівчатам рекомендуємо замість бюстгальтерів використовувати напівтоп.

Шукаєте студію?

Записатися на курс групових та персональних занять з пілатес та йоги можна у нашій студії (м. Київ, фітнес центр I love sport, Голосіївський район, станція метро Деміївська). Вартість тренувань з пілатес доступна, графік і кількість відвідувань підбирається індивідуально.

ВІДГУКИ ПРО НАС


Популярні запити

0 Comments