High Heels

Модний напрямок у фітнесі

Хай Хілс з англійської перекладається як «високі підбори», іншими словами – це танці на підборах. Хореографія, яка поєднує модні тенденції hip-hop, jazz-funk та чуттєві пози з wog. Каблуки – це магія, а жіночі ніжки з ними моментально виглядають стрункішими і чарівнішими. Залишитися байдужим до них неможливо.

Тренування high heels дозволить пізнати таємницю магії. За допомогою занять підвищиться самовпевненість та сексуальність. Як казала Мерилін Монро: “Жінка в туфлях на підборах здатна підкорити світ”. Наша студія відкрила набір бажаючих для цих підкорень. Вартість занять high heels доступна кожному.

Як з’явилися танцювальні рухи

Стиль танцю став популярним після виходу кліпів Бейонсе, Ріанни, Леді Гага, Мадонни. Де світові зірки танцюють на великих підборах, імпровізують і при цьому почуваються вільними.

Перший танець із підборами вигадала хореограф Енді Джей, підписавши відео як «hip-hopheels». Пізніше Шеріл Муракамі розвинула та популяризувала напрямок, роблячи постановки Леді Гага, Брітні Спірс та іншим. Рухи в динаміці, енергія, емоції – спосіб вираження жіночності та внутрішньої свободи.

Відвідування уроків танцю з хай-хілсу обов’язкові для шоу-зірок. Заняття розвивають артистизм, музичність та ритмічність. Зберігаючи рівновагу, зміцнюється постава та вдосконалюється хода.

Сенсація у шоу-бізнесі

Сьогодні інтерес до підборів і до стилю High Heels виявляє сильну підлогу. Українська група Kazaky викликала фурор. Хореограф вирішив поєднувати непоєднуване: м’язистий торс і 14-сантиметрові підбори.

Як проходять тренування high heels

Починається з розминки – розігріваються м’язи та суглоби. Далі за планом вправи та хореографія: вивчення нових зв’язок, відпрацювання техніки. Заняття триває годину. Останні 15 хвилин відводять на розтяжку та прокачування тіла. Раз на два тижні проводиться імпровізації та заняття на музичність. Імпровізація розвиває почуття смаку та поєднання музики.

Танець – це кількість рухів, що змінюються, зв’язок. Але при цьому кожен рух виконується чітко. Кожен м’яз – натягнута струна, контрольована тілом. Танцювати набагато приємніше, ніж відвідувати тренажери у спортзалі. А щодо фізичного навантаження це рівноцінно.

На урок потрібен одяг та взуття, які б не сковували рухи. Взуття бажане на підборах. На перше ознайомлювальне заняття краще взяти кросівки або обійтися невеликим каблучком. Це дозволить не травмуватися та не зіпсувати взуття.

Результат танців

В першу чергу заняття хай хілс – це музика, ритм та настрій. Зміцнюються м’язи тіла та здоров’я в цілому. Розвивається жіночність, сексуальність, чуттєвість, граціозність та пластичність. З’являється розтяжка, а фігура знаходить рельєфи. Під час вправ high heelsа запущено процес схуднення, йдуть зайві сантиметри та кілограми.

Освоїти хай Хілс – це змінити самооцінку і домогтися захоплення з боку.

З яких елементів складається

Спеціально розроблених рухів, зв’язок у програмі немає. High heels – мікс стилів wog, hip-hop, jazz-funk. Жодних вимог немає. Кожен хореограф втілює інтуїтивно рухи, зв’язки та ідеї. Завдяки цьому танець не буде нудним і повторюваним.

Сьогодні хай-хілс у Києві та інших містах країни набуває популярності. Ціна однакова по Україні. Записатися на заняття high heels, дізнатися ціни та час тренувань можна на сайті або особисто відвідати студію – Київ, центр, Голосіївський район, станція метро Деміївська.

0 Comments