Персональний тренер

Навіщо потрібен персональний тренер

Хочете підтягнуту фігуру, але соромтесь займатися у групах. Бажаєте отримати максимум від спортивних навантажень, тому індивідуальні тренінги – ось правильне рішення, з наставниками легше досягти результату, після кожного тренування ви будете бачити, як тіло почало змінюватися і набувати рельєфу. Зустрічі з приватним фітнес тренером не лише прискорять досягнення, а й зведуть нанівець можливі травми. Кожен напрямок фітнесу підходить для персонального тренування: пілатес, фітбол, йога, аеробіка, каланетика та інші.

Київ – це спортивне місто, тут фітнесу належить окрема ніша, яка з кожним роком стає популярнішою. Тренери у клубі відіграють головну роль, від рівня залу та професійності персонального інструктора вартість абонементу може відрізнятись. Клуб I love sport це найкращий центр у Голосієві. Скільки коштують у Києві спортивні тренування (заняття) з персональним особистим фітнес-тренером, ціна повного абонементу на тренінг, можна дізнатися на сайті студії або по телефону клубу.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Індивідуальні навчання

Якщо ви раніше не займалися спортом, то допомога в залі буде потрібна. Приватний викладач — те, що потрібно. Це шанс використовувати кожну хвилину занять і досягти ефекту швидше, тому що:

 • розроблено персональну програму відповідну особистим потребам;
 • виконується контроль за правильністю виконання;
 • потрібно регулярно відвідувати зал;
 • важлива мотивація та підтримка коуча;
 • ефект помітний вже протягом місяця;
 • коригується харчування;
 • різноманітність тренувань.

Індивідуальний (персональний) фітнес інструктор надасть незамінну допомогу під час тренування, ціна якого приємно здивує. Знайде підхід та супроводжуватиме на шляху до досягнення мети. Інтенсивність буде виправдано результатами. А головне – безпека: нашкодити здоров’ю неможливо.

Яка користь від приватних уроків

Ефект від особистих зустрічей набагато помітніший, ніж групові відвідування, тому що:

 • навантаження складаються індивідуально, з урахуванням фізичних здібностей;
 • більше ефекту, оскільки кожен рух, кожен вдих і видих контролюється, правильність виконання забезпечена;
 • можливість отримати травму зводиться до нуля;
 • мотивація від наставника, слова підтримки та нагадування про мету будуть необхідні;
 • неможливо схитрувати та недовиконати;
 • особистий графік відвідувань, підбираєте зручний час.

Але, звичайно ж, не обійтися без недоліків, які легко вирішуються і здаються несерйозними:

 • вартість. Не кожен дозволить оплачувати уроки за більшою ціною;
 • інструктор. Ви можете потрапити на інструктора, який не має професійних навичок, освіти.

Відразу хочемо попередити, що у нашому фітнес центрі працюють виключно професіонали, зі стажем та досвідом роботи, в наявності сертифікати досягнень та курсів. Відвідавши навіть пробне навчання ви у цьому переконайтесь.

Для кого підходять персональні тренінги

Новачки не ходять до тренажерного залу тільки тому, що не вміють керувати тренажерами. Раніше піднімали штангу і не знали, як правильно розподілити сили і зробити пару присідань. Уникнути страху та незручності можна, якщо купити абонемент на приватні уроки. Перші зустрічі будуть присвячені інструктажу, наставник розкаже правила безпеки у роботі з тренажерами. Після цього акцент буде зроблено на правильність виконання вправ і розрахунок навантаження.

Не думайте, що викладач потрібний лише новачкам, навіть досвідчені спортсмени обирають приватні уроки. Фітнес коуч як мотиватор, стежить за технікою виконання програми та не дозволяє здаватися, ускладнюючи завдання. Силові тренінги стануть комфортнішими та безпечнішими, і що головне без шкоди організму.

Бажаєте розпрощатися із зайвими кілограмами, підкачати м’язи, підвищити витривалість та зміцнити здоров’я – приходьте до клубу I love sport. При виборі тренера зверніть увагу на:

 • досвід роботи та наявність спортивної освіти;
 • спортивні досягнення;
 • фізичну підготовку;
 • особистий інтерес у результаті займається.

Інформація скільки коштує індивідуальне тренування (заняття) з фітнес тренером, яка ціна абонементу на місяць у залі доступна у адміністратора спортзалу I love sport.

Покращити здоров’я

Спалити зайвий жир, схуднути, підсушитися

Прийти у форму

Почати займатися після довгої перерви, прийти у форму після вагітності, влізти у весільну сукню, підготувати фігуру для виходу у світ

Розкрити свою красу

Знову сподобатися чоловікові, розбудити інтерес до свого тіла, підвищити свій психоемоційний стан, почати знову подобатися собі, зустріти чоловіка

Розважитись

Потанцювати Зумбу, навчитися краще рухатися в танці або танцювати в цілому, помедитувати, набути душевної рівноваги

Вартість персональних тренувань

Навчання з інструктором підходить не тільки для тренажерів, а й для занять фітнесом, фітболом, TRX або стретчингом. Тоді участь наставника віддається лише клієнту. Мама, яка відновлює постать після пологів, або учень у віці, що дбає про здоров’я, не хвилюйтеся – викладачі знайдуть підхід до кожного. Вони закохані у цю справу, бо серед них призери та чемпіони України, майстри спорту. Тренінг – скоріше не робота, а спосіб життя. Програму та техніку виконання удосконалюють постійно. Кожен має медичну освіту чи пройшов спеціальні курси. Тому ризик отримати травму, розтяг та інші неприємності виключено.

Досвід інструктора, його досягнення та затребуваність серед інших, впливають на формування ціноутворення.

ВІДГУКИ ПРО НАС


Популярні запити

0 Comments