Гостьовий візит до фітнес-клубу

Чому краще відвідати безкоштовне заняття

Спортивне тіло – мрія кожного, однак для досягнення видимих ​​результатів не вистачить п’ятихвилинної зарядки. Для створення привабливого силуету потрібні фізичні навантаження. Головна проблема – це вибір зали. Здебільшого це стосується таких великих міст як Київ. Фітнес клуби приваблюють нових клієнтів, пропонуючи пробне відвідування безкоштовно. Це спосіб побачити процес ізсередини.

Перша зустріч передбачає знайомство. Можна уважно придивитися до тренерів, обладнання, поставити запитання. Пробна консультація дає шанс зрозуміти: хочете відвідувати цей спортклуб або шукатимете інший. Візит часто стає мотиватором до дій. Тому не варто упускати шанс відвідати пробне тренування безкоштовно.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Розвиток та становлення фітнесу

Здоровий спосіб життя став популярним із давніх часів. Фізична підготовка допомагала людям – ті ставали витривалішими. Греки зробили спорт мистецтвом.

Америку також вважають батьківщиною фітнесу, щоб не нудьгувати, солдати влаштовували змагання, підтягувалися, віджимали, качали прес. Поступово, до більшої кількості людей приходить усвідомлення необхідності фізичних і спортивних здібностей.

Фітнес розвивається, відкриваючи нові напрямки. Налічується більше 15 дисциплін:

 • Йога – комплекс духовних, психологічних, фізичних практик.
 • Шейпінг – ритмічна гімнастика.
 • Бодіфлекс – комплекс вправ, правильного дихання, розтяжки.
 • Стрип-пластика – аеробіка із пластикою.
 • Аеробіка – гімнастика під ритмічну музику.
 • Аквааеробіка – заняття у воді під музику.
 • Стретчинг – розтяжка для більшої еластичності та гнучкості.
 • Воркаут – трюки на перекладинах, брусах, рукоходах.

Що з собою взяти

Приходити у фітнес клуб на безкоштовне пробне заняття потрібно у спортивному одязі, який не сковує руху. Віддайте перевагу еластичному і “дихаючому” матеріалу. Кросівки для тренувань – обов’язковий елемент. Не забудьте взяти з собою воду, рушник, а також шльопанці та інші засоби для душу.

Вибір між особистою програмою та груповою

Це ще одне рішення, яке важливо ухвалити перед покупкою абонементу. Якщо раніше не доводилося відвідувати зал, рекомендуємо почати займатися персонально з інструктором. На перших зустрічах розкажуть, як використовувати тренажери, проконсультують з техніки безпеки. Тренер допоможе побудувати черговість зміни вправ та відповідного навантаження.

Вирішивши прийти на групове тренування – підійдіть заздалегідь до інструктора, повідомте що сьогодні перше відвідування. У такому разі вам допоможуть приготувати гімнастичні приладдя, приділити трохи більше уваги під час роботи.

Пробне заняття, яке фітнес клуб надає безкоштовно, – це більше ознайомлення, ніж повноцінне тренування.

Важливо: рекомендуємо займатися у “комфорті зі своїм тілом”, контролювати частоту серцевих скорочень та відсутність задишки. На початку шляху до підтягнутого тіла не перестарайтеся. Ускладнювати вправи краще поступово. При погіршенні самопочуття чи болю у м’язах організму потрібен час відновлення.

Покращити здоров’я

Спалити зайвий жир, схуднути, підсушитися

Прийти у форму

Почати займатися після довгої перерви, прийти у форму після вагітності, влізти у весільну сукню, підготувати фігуру для виходу у світ

Розкрити свою красу

Знову сподобатися чоловікові, розбудити інтерес до свого тіла, підвищити свій психоемоційний стан, почати знову подобатися собі, зустріти чоловіка

Розважитись

Потанцювати Зумбу, навчитися краще рухатися в танці або танцювати в цілому, помедитувати, набути душевної рівноваги

Продовжувати чи ні: як не помилитися у рішенні

Якщо це перше відвідування спортивного комплексу, зверніть увагу на:

 • різноманітність тренажерів (фізкультурний інвентар);
 • площу самого спортзалу та завантаженість;
 • як наставник допомагає під час вправ, чи варто оплачувати персональні уроки.

Безкоштовна зустріч допоможе визначитись із вибором. Немає нічого ганебного в тому, щоб відвідати заняття у 3-4 клубах. Адже у кожній справі важливий особистий комфорт. Не виключайте з уваги і такі фактори як: вентиляція, наявність кондиціонерів, розмір та місцезнаходження.

Записатися на пробний, безкоштовний гостьовий візит до фітнес-клубу у м. Києві (Голосіївський район) можна на сайті або за телефоном. Це займе кілька хвилин часу. Пробні відвідування нічого не зобов’язують, але однозначно допоможуть у подальшому виборі.

ВІДГУКИ ПРО НАС


Популярні запити

0 Comments