Функціональні тренування

Користь функціонального тренінгу

Бути здоровим, підтягнутим і бадьоро почуватися стало модно, тому зростає кількість людей, які записуються на фітнес. Для здорового тіла не потрібні складні силові тренажери, досить стандартного фізичного навантаження, знайомого з уроків фізкультури.

Функціональний тренінг як різновид тренування набирає популярності у фітнес центрах Києва. Завдяки заняттям підйом сходами стає легким, а похід магазинами – прогулянками в задоволення, без задишки та втоми.

Програма функціональних тренувань

Це комплекс вправ, що допомагає вдосконалювати рухи. Функціональне тренування допомагає сформувати як відчуття рівноваги і гнучкість, а й упевненість у володінні тілом. Такі вправи як нахили, присідання, випади, віджимання та підтягування наблизять кожного до фігури мрії. Завдяки зусиллям, калорій витрачається і спалюється більше, ніж займатися силовою дисципліною. Належну увагу у програмі займає функціональний стретчинг. Це покращує кровообіг та обмін речовин. Відвідуйте зал та приділяйте увагу тілу!

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Переваги занять

Функціональний тренінг – це новий напрямок вправ у фітнесі, який допоможе досягти видимих ​​результатів. Під час роботи задіяно більшість м’язів. Це допомагає прискорити метаболізм та залишатися в тонусі.

Функціональні тренування поділяються на групові та персональні. Такі заняття пропонують на додаток до силових тренажерів або як самостійні. У роботі використовують гімнастичні кільця, м’яч, скакалки та штанги, але можна взагалі обійтися без пристосувань.

Головною перевагою вважається рівномірне навантаження: у процесі роботи хребет та суглоби не перенапружуються. Виконуючи завдання у правильній техніці, вже за місяць з’являться відчутні сили, завзятість, стійкість. Зайва вага потроху йтиме, а тіло почне знаходити необхідні параметри.

Покращити здоров’я

Спалити зайвий жир, схуднути, підсушитися

Прийти у форму

Почати займатися після довгої перерви, прийти у форму після вагітності, влізти у весільну сукню, підготувати фігуру для виходу у світ

Розкрити свою красу

Знову сподобатися чоловікові, розбудити інтерес до свого тіла, підвищити свій психоемоційний стан, почати знову подобатися собі, зустріти чоловіка

Розважитись

Потанцювати Зумбу, навчитися краще рухатися в танці або танцювати в цілому, помедитувати, набути душевної рівноваги

Результати тренувань

Дехто вважає, що зали стомлюють, а функціональні тренінги виснажливі. Це не правда. Програма підвладна кожному, навіть із нульовим рівнем підготовки. Поступово ускладнюють процес, елементи інтегруються в одну зв’язку.

Записатися або придбати абонемент на функціональне тренування у нашому залі можна на сайті або зателефонувавши адміністратору. Зал розташований у м. Київ, Голосіївський район. У студії познайомитесь з новими методиками та відчуєте неймовірну користь. Вдосконалюйте фігуру і дбайте про здоров’я.

ВІДГУКИ ПРО НАС


Популярні запити

0 Comments