Поздовжній шпагат

Чим корисний поздовжній шпагат?

Користь розтяжки величезна у житті кожної людини. Розтяжка допомагає не тільки привести в тонус м’язи, але також зробити їх пружними та еластичними, що позитивно позначається на кровообігу м’язів. Крім цього, розтяжка допомагає запобігти целюліту, що робить цей вид спорту найбільш корисним для дівчат. Розтяжку поздовжнього шпагату починати ніколи не пізно, оскільки дослідження показали, що тільки після 70 років зменшується еластичність м’язів. Сідати на поздовжні шпагати корисно для м’язів таза, що підвищує лібідо, та й загалом, дівчата, які роблять тренування поздовжнього шпагату, мають набагато більше впевненості в собі. Ви також можете сісти на поздовжній шпагат на йозі, проте для цього потрібно більше часу, ніж звичайні тренування. Справа в тому, що йога більше спрямована на духовний прогрес, коли звичайні тренування – на фізичний.

Скільки потрібно часу, щоб освоїти поздовжній шпагат з нуля?

Як би банально це не звучало, але точний час, за який можна сісти на правильний поздовжній шпагат, ніхто не скаже. Все залежить від багатьох факторів: температури приміщення, ваше спортивне минуле, регулярність занять, якість розминки тощо. Звичайно, тренування для початківців буде далеко не легким, проте при гарному темпі та регулярності занять за півроку можна досягти хороших результатів.

Як часто потрібно займатись?

Не можна сісти на шпагат за 30 днів, навіть якщо ви будете займатись щодня. Більш того, щоденні тренування загрожують травмами м’язів, що повністю зупинить ваш прогрес на повному скаку. В ідеальному варіанті, потрібно займатися від 2-3 разів на тиждень, якщо ж м’язи не боліли, можна частіше: раз на 2 дні. Скільки часу приділяти на тренування? Тут все залежить від вашого бажання.

Вправи

Ми не будемо докладно розбирати всі вправи, бо їх багато і вони досить різноманітні. З нашого боку радимо, вибирайте вправи, які до душі, головне, щоб були включені статичні вправи, тому що вони найкраще працюють при тренуваннях шпагату.

Що важливо знати до початку тренувань?

  • завжди робіть розминку. Для тренування потрібні лише розігріті м’язи, без цього великий шанс отримати травму;
  • уникайте хворобливих відчуттів під час вправ. Важливо розуміти, що шпагат – це той вид спорту, де поспіх протипоказаний у принципі, тому поспішати тут не можна;
  • поздовжній шпагат зробити простіше, тому слід розпочати розтяжку саме з нього.

Сісти на поздовжній шпагат не важко якщо слідувати нашим рекомендаціям. Однак, якщо ви не хочете довго чекати – запишіться у фітнес клуб Києва «I Love Sport», де наші дівчатка без зусиль зможуть вам допомогти в досягненні вашої мети сісти на поздовжній шпагат.

0 Comments