Силові тренування

Розробляти м’язи потрібно не лише спортсменам, а й бажаючим схуднути. Важливо розуміти, що втрата ваги – це частина роботи, тілу потрібна рельєфність. Чимало факторів впливають на вагу: харчування, схильність, вік. Схуднути можна – потрібен правильний підхід. Дефіцит калорій, фізичне навантаження та міцний сон. Силові тренування допомагають спалювати жир, це безпрограшний варіант для схуднення.

Студія I love sport запрошує відвідати тренінг, а ціна приємно здивує.

Кому підходить тренування

Це заняття для кожного, тут не важливий вік, стать чи фізичні здібності. Вправи допомагають у зростанні біцепс та роботі суглобів. Правильна постава, нормалізація гормонів, схуднення – результат роботи. Здорова та підтягнута фігура, спосіб замінити накопичений жир м’язами.

Фітнес напрямок не лише для чоловіків, а й для жінок. Помилка стверджувати, що жінкам такі дисципліни не пасують. Що м’язи будуть надто рельєфні, статура стане схожою на чоловічу, не жіночну. Це міф. У ході тренувань жінки отримають:

 • грацію та гнучкість;
 • поставу та міцний м’язовий корсет;
 • підтягнутий живіт;
 • гарний обмін речовин;
 • нормалізацію кровообігу;
 • відсутність больових відчуттів;
 • струнку та підтягнуту фігуру;
 • рельєф.

Крім того, регулярне фізичне навантаження знижує ризик серцево-судинних хвороб. Це еліксир здоров’я для чоловіків.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Які частини тіла більше задіяні

Сідниці – це тенденція кількох років. Вправи спрямовані так, що працюють великі сідничні м’язи. Попа буде пружною та підтягнутою, а верхня частина стегна тонша.

Спина – забудьте про сутулість і криву поставу. Програма розрахована на профілактику та опрацювання шийних хребців. Уздовж хребта тягнеться м’яз, що випрямляє хребет, який важливо зміцнювати, щоб скоригувати поставу.

Руки – мрія більшості. Гармонійно розвинений рельєф, підтягнутість, тонус шкіри. Нічого не провисає. Без сорому одягаєш майку з коротким рукавом або сарафан.

Живіт – проблема з якою знайомий кожен, м’язові волокна стануть міцними, а талія тонкою та виразною. На шляху до пресу не забуваємо про харчування.

На перших заняттях займайтеся з тренером, так швидше отримати результат та безпечніше для здоров’я. Тренер складе персональний план роботи з урахуванням фізичної підготовки, статури. Важливо правильно виконувати завдання та дихати.

Результат навантаження

М’язи наповнюються кров’ю, метаболізм прискорюється, при цьому спалюються запаси енергії, що зберігається у нашому жирі. Після завершення метаболізм залишається підвищеним впродовж 6 годин! Займаєтесь справами, відпочиваєте, але при цьому продовжуєте спалювати калорії у посиленому режимі.

Цим напрямок вигідно відрізняються від кардіо, бо організм отримує струс, але навантаження більшою мірою йде на ті самі групи. Кардіо обіцяють втрату ваги, але надати рельєфного обрису фігурі не здатні.

Покращити здоров’я

Спалити зайвий жир, схуднути, підсушитися

Прийти у форму

Почати займатися після довгої перерви, прийти у форму після вагітності, влізти у весільну сукню, підготувати фігуру для виходу у світ

Розкрити свою красу

Знову сподобатися чоловікові, розбудити інтерес до свого тіла, підвищити свій психоемоційний стан, почати знову подобатися собі, зустріти чоловіка

Розважитись

Потанцювати Зумбу, навчитися краще рухатися в танці або танцювати в цілому, помедитувати, набути душевної рівноваги

Як покращити результат схуднення силовими вправами

Якщо мета не лише скинути жир, а й зміцнити м’язи, не забувайте про силові тренінги. Ефект доведено, це спосіб підтримувати струнку фігуру. Якщо хочете спалити якнайбільше жиру, а м’язам додати рельєфність і підтягнутість, потрібно:

 • виконувати завдання із мінімальною паузою;
 • збільшити кількість повторень;
 • використовувати важку вагу – звичайно, наскільки можливо, без травматизму;
 • додати п’ять хвилин серцево-судинних рухів між основними.

Методи працюють за рахунок збільшення частоти серцевих скорочень – втрати енергії. У поєднанні з правильним харчуванням результат буде помітним швидше.

Силові тренування у Києві та інших містах затребувані досі. Кожен фітнес клуб відкриває цей напрямок, встановлюючи плюс мінус однакові ціни. Записатися на силове тренування, дізнатися вартість заняття та ціну абонементу, час тренувань можна на сайті або особисто відвідати студію – Київ, центр, Голосіївський район, станція метро Деміївська.

ВІДГУКИ ПРО НАС


Популярні запити

0 Comments