Степ

Користь степ аеробіки

Бажання займатися спортом збільшиться, якщо вибрати напрямок до душі. Фітнес студія в Києві пропонує безліч нових напрямків, які “приведуть” до фігури мрії. Пропонуємо вам записатись на заняття степ-аеробікою. При надмірній вазі і малій рухливості влитися відразу в ритм буде нелегко. Така танцювальна кардіо лише здається нескладною. Зв’язки рухів тренують пам’ять та мозок, на заняттях доведеться попітніти, щоб повторити.

Як відбувається тренування

Ритмічна гімнастика є комплексом спеціальних інтенсивних вправ під музику, яка контролює ритм виконання. Виконуються підйоми та опускання, які поєднуються з танцювальними рухами. Рухи не складні. Грунтуються на ходьбі, підйомах, поворотах.

Для занять потрібна степ-платформа. Є підставкою для ніг, яка імітує щабель. Якщо схопитися на снаряд безконтрольно, травма забезпечена. Висота становить 15-30 см, регулюється. Кожен підбирає собі зручне становище. Відомі більше двохсот способів підйому та сходження з платформи.

Результат занять степом відразу відображається на стегнах, гомілках та сідницях. Комбінації із гантелями дають навантаження на плечовий пояс. Виконуючи переходи та варіації рухів, фізичне навантаження нічим не гірше за біг. Аеробіка підходить у профілактичних та лікувально-оздоровчих цілях.

Які види степу відомі

Прийнято вважати що степ – це лише стрибки та танцювальні рухи. Ні, це серйозний функціонал, на заняттях ви будете присідати, віджиматися, виконувати берпі та інші складні вправи, для яких потрібна степ-платформа. Тренера останнім часом урізноманітнили тренування, вигадали парну аеробіку, одночасно на двох снарядах, складні схеми в рухах, де крім фізичного навантаження, тренується і мозок.

Чому варто віддати перевагу платформі

Переваги тренування позитивно впливають на організм, зміцнюється серцево-судинна система та органи дихання, тренуються м’язи та вестибулярний апарат. Стабілізується артеріальний тиск. Неможливо перекачати окрему групу м’язів. Вправи комплексно впливають на тіло. Психоемоційне тіло покращується. Професійні спортсмени використовують степ-платформу для розминки.

Не забувайте і про протипоказання:

  • наявність аритмії, стенокардії;
  • серцево-судинні патології;
  • варикоз;
  • травми колін (опорно-рухового апарату);
  • хвороби суглобів;
  • хронічні проблеми з нирками та печінкою.

Перед тим, як приступати до занять, краще проконсультуватися з лікарем для виключення протипоказань.

Правила для початківців

Треба правильно підібрати одяг та взуття. Для занять підходять короткі штани або шорти та взуття з функцією підтримки стопи, навантаження направляється на ноги, не спину. На платформу треба ставити повну ступню, спину тримаємо прямо, чергуємо рухи за хвилину. Треба починати займатись з 20 хвилин, поступово збільшуючи час до години. Вправи треба виконувати ритмічно, потроху збільшуючи навантаження.

Займатися потрібно не частіше за три рази на тиждень. На заняття з собою треба взяти воду. Загалом заняття допоможуть підтягнути тіло, стабілізувати вагу, створити позитивний настрій і зарядитися енергією.

Записатися на групові та індивідуальні заняття степ аеробікою можна у нашій студії (м. Київ, фітнес центр I love sport), Не варто переживати, вартість степ аеробіки доступна, графік та кількість відвідувань підбирається кожному індивідуально.

0 Comments