Шпагат

Сісти на шпагат і не нашкодити здоров’ю

Це заповітна мрія більшості. І не важливо коли робили востаннє розтяжку. Якщо правильно і регулярно займатися, то досягти бажаних результатів можливо. За допомогою тренувань відновлюються функції організму. Зміцнюються м’язи і покращується робота внутрішніх органів.

Сісти за місяць без шкоди здоров’ю не вийде. А якщо ж і вийде, то ненадовго. Розтяжка напрацьовується жодного дня. Зв’язки звикають до нового стану з регулярною періодичністю.

Фітнес центрів у столиці не порахувати, кожен обирає зручний район. Студія I love sport розташована в Голосіїво, дістатися до тренувань шпагату без пробок легко на метро, ​​а ціна приємно здивує.

Анатомія тіла

Шпагат – це розтяжка тіла, коли ноги розводяться в протилежні боку. Розрізняють два види. Поперечний – убік, поздовжній – вперед і назад. Для цього потрібна спеціальна підготовка: еластичність та гнучкість.

Одні народжуються гнучкими, інші виснажливо займаються задля досягнення результату. Витримка та терпіння – головні складові.

Поставте собі за мету – півроку, рік і поступово досягайте результату.

Що дасть тренування

Займаючись стретчингом можна не лише сісти у шпагат, а й скоригувати поставу. Фігура стане підтягнутою, рельєфною. Біль піде через пару – трійку відвідувань. Тіло стане слухняним та рухливим.

Навантаження додаємо поступово. Від легень до складних. У кожній фігурі затримуємось на півхвилини та поступово збільшуємо цей час до 2 хвилин. Без спеціальної підготовки не вийде.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Які частини тіла задіяні

Перед вправами не забувайте про розминку. Імітуйте біг на місці, стрибайте. Приділіть увагу круговим обертанням колін. Акцент йде на згиначі стегна, підколінні сухожилля та м’язи черевного преса.

Для розтяжки згиначів стегна підійдуть підлоги випади. Руками упираємось у підлогу і тягнемо тіло вниз. Щоб розтягнути підколінні сухожилля, практикуйте позу бігуна. Зробіть випад ногою вперед, зігніть у коліні, щоб утворився прямий кут. Тягніться верхівкою і тілом вперед. Для преса: ляжте на живіт і зробіть прогин у спині. Головою тягніться до стоп. Повторюйте вправи іншу ногу.

Після завершення комплексу пробуємо сісти у шпагат. З першого разу може не вийти, але регулярні тренування в результаті допоможуть досягти результату.

Навіщо потрібна підготовка

До головних причин чому важливо розтягувати мускулатуру тіла:

  • Краса фігури. Без стретчингу м’язи не знайдуть еластичність, і не виглядатимуть перекаченими.
  • Профілактику травматизму. За рахунок еластичності ризик розтягнути зв’язки зменшується.
  • Бадьорість та настрій. Підвищується впевненість у собі, кожен подоланий крок наближає до перемоги над тілом.
  • Міцність суглобів.
  • Розслаблення та зняття втоми.

Розтяжка необхідна тим, хто сидить за столом або навпаки фізично активний. Необхідний людям, у яких проблеми з кровообігом. Вправи приведуть організм до тонусу. Навіть професійні спортсмени потребують стретчингу, щоб уникнути травм.

Покращити здоров’я

Спалити зайвий жир, схуднути, підсушитися

Прийти у форму

Почати займатися після довгої перерви, прийти у форму після вагітності, влізти у весільну сукню, підготувати фігуру для виходу у світ

Розкрити свою красу

Знову сподобатися чоловікові, розбудити інтерес до свого тіла, підвищити свій психоемоційний стан, почати знову подобатися собі, зустріти чоловіка

Розважитись

Потанцювати Зумбу, навчитися краще рухатися в танці або танцювати в цілому, помедитувати, набути душевної рівноваги

Рекомендації для охочих

Тренуватися потрібно щонайменше 4 рази на тиждень. Не забувайте про розминку. Важливо розігріти тіло, перш ніж приступати до основного блоку. Розтягуватися можна вранці та ввечері. Використовуйте таймер та засікайте час затримок у позах. Починайте з півхвилини і поступово збільшуйте до 2-3 хвилин. Наберіться терпіння і приготуйтеся до того, що доведеться терпіти біль. Коліна та спина хворіти не повинні. Запам’ятайте: тягнуться м’язи.

Це безпечний напрямок, але куди без “підводного каміння”. Не можна розтягуватися, якщо турбує гіпертонія, міжхребцева грижа та порушення суглобів. Перед заняттями краще проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути травм та не нашкодити здоров’ю.

Запасаємось терпінням, не поспішаємо, вивчаємо тіло і прислухаємось до сигналів. Повільно, але впевнено рухаємось до мети!

Записатися на заняття “сідаємо на шпагат”, дізнатися вартість абонементу тренувань можна на сайті або особисто відвідавши студію: Київ, Голосіївський район, станція метро Деміївська.

ВІДГУКИ ПРО НАС


Популярні запити

0 Comments