Fit ball (Фітбол)

Що дають заняття фітнесом?

Відомо, що спорт позитивно впливає не лише на фігуру, а й на здоров’я. Персональний підхід – шанс кожного вибирати те, що до вподоби. Фітбол користується популярністю з давніх-давен. Підтягнуте тіло, відновлення після травм – результат інтенсивних навантажень із використанням гімнастичного фітнесу м’яча. Сьогодні важко уявити центр реабілітації чи спортивний зал без нього.

Програма фітболу як напрямок фітнесу

Фітбол (fitball) перекладається з англійської як «fit» – стрункість та «ball» – м’яч, фітнес тренування (заняття) з кулею. Раніше застосовували виключно з метою реабілітації, але популярність принесло використання у фітнесі, пілатесі, аеробіці та для вагітних. Допомагає зміцнювати м’язи, відновлюватись після травм, ефективний навіть при схудненні. Розвивається спритність та координація тіла.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Переваги вправ на фітболі

Під час роботи задіяні життєво необхідні системи людини: рухова, вестибулярна, зорова та дотикова. У цьому головна особливість фітболу.

Вправи впливають на:

  • Правильну поставу – зміцнюється мускулатура спини. Завдяки тому, що утримується рівновага, працює кожен м’яз тіла. При цьому спина не перенапружується, а калорії спалюються.
  • Центральну нервову систему – з кожним уроком легше тримати баланс. Тим самим удосконалюється координація рухів.
  • Серце та органи дихання – активізується кровообіг.

Тренування з м’ячем знімають навантаження з ніг, тому безпечні для тих, хто має варикоз, зменшується стрес, настає розслаблення, розвантажуються суглоби, піднімається настрій, зміцнюються м’язи живота, сідниць та попереку, йдуть болі в спині.  Комплекс тренувань також передбачає stretching fitball (“stretch” – розтяжка) та dance. Стретчінг з фітболом буде корисний після силового або аеробного тренування, тому можна розтягуватися як окремо, так і в комплексі інших програм.

Кому підходять заняття

Жодних обмежень за вагою, віком чи фізіологією не передбачено, а безпека вправ доведена. Заняття підходять для тих, хто турбується про здоров’я. Найчастіше тренування рекомендують:

  • новонародженим – зміцнюється вестибулярний апарат, знижується гіпертонус м’язів (при необхідності малюка заколисують на кулі);
  • дітям – розвивається витривалість та точність рухів, зміцнюються м’язи;
  • вагітним – м’ячі передбачені в пологових залах для полегшення сутичок;
  • потерпілим у аварії, на реабілітації;
  • людям похилого віку – піднімає тонус, підвищує кровообіг.
Покращити здоров’я

Спалити зайвий жир, схуднути, підсушитися

Прийти у форму

Почати займатися після довгої перерви, прийти у форму після вагітності, влізти у весільну сукню, підготувати фігуру для виходу у світ

Розкрити свою красу

Знову сподобатися чоловікові, розбудити інтерес до свого тіла, підвищити свій психоемоційний стан, почати знову подобатися собі, зустріти чоловіка

Розважитись

Потанцювати Зумбу, навчитися краще рухатися в танці або танцювати в цілому, помедитувати, набути душевної рівноваги

Чи можна зашкодити

Користь програми незаперечна, а однозначної шкоди немає, але не можна забувати про періоди, коли варто відмовитися через стан здоров’я. Це стосується дівчат у першому триместрі вагітності, при гіпертонусі матки чи загрозі викидня. Також краще проконсультуватися з лікарем, якщо проблеми з міжхребцевою грижею чи серцево-судинні хвороби.

Приходьте на заняття з фітболу до нашого фітнес клубу, який розташований у м. Київ та спробуйте вправи з м’ячем у дії на собі. Fitness fitball – це комплекс оздоровчих дій, які важливо виконувати на максимум. Тільки тоді тіло працюватиме на результат, а м’язи прокачуватимуться.

ВІДГУКИ ПРО НАС


Популярні запити

0 Comments