FAQ

Що таке “кругове тренування”?

Кругове тренування має на увазі під собою заняття з 3 циклів (кіл). Один коло містить у собі 8-10 різних вправ, кожна з яких виконується 1 хвилину послідовно один за одним. Між колами виділяється час відновлення. Вправи у тренуванні як силові, і кардіо; опрацьовуються всі м’язові групи; використовується різноманітне обладнання.


Тренажерний зал у вас є?

Тренажерного залу немає, у нас студія фітнесу групових програм, які по ефективності не поступаються тренажерному.
Приходьте на Безкоштовне пробне заняття і самі переконаєтеся в цьому!


Яке тренування підходить для позбавлення від целюліту сідниць?

Насамперед підходить правильне харчування та нормалізація обміну речовин для вирішення цього завдання, і паралельно з цим степ, функціонал, пружні сідниці + талія.


З скільки років діти займаються у вас танцями?

Танці для дітей від 3х років!


Абонемент на 8 та 12 занять поширюється на один напрямок чи можна чергувати?

Всі абонементи поширюються на будь-які заняття та будь-який час без запису! Вибирайте, що Вам подобається і відвідуйте тренування в задоволення!


Чи можу я відвідувати не одне заняття на день?

Маючи безлімітний абонемент, Ви можете відвідувати будь-які заняття за розкладом необмежену кількість разів. Але радимо робити перерви в кілька днів на тиждень для відновлення організму (адже тіло має свої резерви, які можуть зношуватися). Ви можете відвідувати кілька тренувань поспіль, наприклад: Зумба-Пілатес, степ-розтяжка і т.д.


За яким принципом проходять заняття новачків та підготовлених людей (або всі виконують однакове навантаження)?

Групи не поділяються на новачків та підготовлених, але індивідуальний підхід тренера до кожного клієнта дасть необхідне навантаження кожному. Якщо Ви новачок, то тренер порекомендує Вам меншу вагу спортивного обладнання та замінить деякі вправи на легші. Також, якщо у Вас давно не було фізичних навантажень або є деякі обмеження до занять, рекомендуємо починати з пілатесу, калланетики, йоги, розтяжки та зумби, а згодом починати відвідувати кардіо та силові тренування. Перше пробне заняття безкоштовно!


Чи можу я відвідувати у вас кросфіт якщо я непідготовлена? Для початківців передбачено?

Тренування кроссфіту розраховане на вже підготовлених. Рекомендуємо для початку відвідати більш спокійні тренування, наприклад, пілатес, калланетику, розтяжку. Якщо Ви віддаєте перевагу активніше навантаження, можна спробувати Zumby, trx, bikini fitness.

0 Comments