Групові заняття

Популярність групових тренувань у фітнес залах Києва

З кожним днем ​​заняття у спортзалі набирають популярності. Фітнес центри пропонують комплекси програм із загального оздоровлення та зміцнення організму. Прихильники здорового способу життя вже давно визначилися із форматом тренувань, а ось новачкам складніше – попереду вибір.

Декому важко займатися регулярно або ходити поодинці, щоб викладатись на максимум. Вирішенням цього питання стане групове заняття спортом у фітнес залі Києва – I love sport. Тут стають володарем не лише підтягнутої фігури, а й заряджаються енергією, бадьорістю та позитивним настроєм.

Як проходять групові заняття у спортзалі

Працювати в команді легше та веселіше, тренери надають вправи та комплекси, які проходять під контролем. У колективі не помічається перебіг часу, через що здається, що тренування відбувається швидше. Дивлячись на решту починаєш старатися, перестаєш лінуватися, викладаєшся на повну силу. Мотивація – це головна складова успіху на шляху до підтягнутого тіла.

На першому відвідуванні не хвилюйтеся, що не зможете швидко освоїти вправи. Повторюйте техніку, наскільки вдається. Нічого страшного не станеться, тренер приділить більше уваги, що допоможе швидше влитися у колектив.

Заняття фітнесом найбільше припадають на вечір, коли охочі вирушають до зали після роботи. Заняття проводяться згідно з розкладом щодня за обраними напрямками. У великих фітнес центрах передбачено не одну залу, а три – чотири. Розташовані окремо, щоб ніхто не заважав. Для групової програми віддають перевагу йозі, пілатесу, фітболу, калланетиці, аеробіці та іншим фітнес-програмам.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Переваги групових спортивних занять

Спортивні тренінги в групі допомагають позбутися комплексів і сором, адже іноді працювати доводиться в парах. Важливим є комфорт, тільки тоді можна повноцінно займатися і працювати на результат. Завдання у парі – це підтримка один одного. Не можна здаватись і опускати руки. Одні досягають результату швидше, інші повільніше. Важлива інтенсивність, завзятість та старанність людини.

Кількість програм у групі з фітнесу дозволяє вибрати напрямок, що сподобалися, комбінувати уроки або відвідувати паралельно жодну дисципліну. Завдяки такому підходу отримуєш більше інформації, вправ та зв’язок на шляху до тіла мрії.

До головних плюсів роботи у групі належить таке:

  • Правильне рішення для новачка у світі фітнесу.
  • Різноманітність дисциплін та час відвідувань.
  • Мотивація інших та дух суперництва.
  • Нові знайомства, друзі.
  • Ціна менша, ніж за персональне тренування або зал із тренажерами.
  • Підказки інструктора та контроль за технікою виконання.

Яку користь дають групові програми фітнесу?

Спорт позбавляє зайвих сантиметрів в об’ємі, а на терезах йдуть кілограми. Підвищується гнучкість, пластичність. Нормалізується робота серця та кровообігу. Відходить напруга, підвищується самооцінка. Тіло стає підтягнутим, покращується самопочуття. У дзеркалі бачимо зміни, вселяється впевненість та гордість. Настрою на подальшу роботу забезпечено. Тренування в групах підходять для новачків і для тих, кому потрібна мотивація.

Придбати абонемент на тренінг, отримати консультацію про час та ціну можна у адміністратора студії. Наша адреса – м. Київ, Голосіївський район. Приходьте до клубу та відчуйте атмосферу любові до спорту.

Популярні запити

0 Comments