TRX

Що таке петлі та як на них займатися

ТРХ розшифровуються як Total Body Resistance Exercise. Це тренажер, де обтяжувач – власна вага. Мобільні та компактні пристрої дозволяють тренуватися навіть у найскладніших умовах.

Ідея створення належить командиру армії Ренді Хетріку. Через відсутність навантажень на віддалених базах, Хетрік вигадав петлю зі строп для підтримки фізичної сили. Тренажер сприяв виконанню вправ на розвиток гнучкості та рівноваги. Розвивалася сила та витривалість.

Сьогодні фітнес із петлями швидко набрав популярності. У Києві тренування ТРХ пропонують у кожному спортивному клубі, наша студія I love sport не виняток (Голосієво).

Функції TRX

Прекрасний спортивний інструмент, необхідний тренінгу. Легкі вправи перетворюються на складні комбінації, які одночасно залучають групи м’язів. Координація рухів ускладнюється, витрата енергії зростає. Відбувається це за рахунок того, що тіло набуває підвішеного стану і опора стає рухомою. Після ТРХ тренувань калорії витрачаються ще згодом після закінчення. По суті, це повна заміна тренажерного залу в одному пристосуванні. Тренер також контролює правильність виконання поставлених завдань у петлях.

Не думайте, що снаряд замінить будь-який спортінвентар. І завдяки вправам тіло за лічені заняття набуде рельєфу, м’язи накачаються і ви схуднете. Звичайно ж, користь TRX незаперечна, завдяки основній функції навантаження посилюється, але не варто виключати із занять гирі, штанги та інше. Швидкість змін залежить від обраного спортивного устаткування. Важливо грамотно планувати навантаження, поєднувати техніки та займатися регулярно.

В чому користь TRX

На тренуваннях із петлями робіть те саме, що й на тренажерах, більшою мірою розвивається витривалість. Заняття позитивно впливає на хворих на астму. Тренуючись, розвивається як терпіння, а й легкі. Схуднення не є головною метою. Комплекс вправ TRX впливає на вагу, але тільки при правильному підборі системи тренувань. Змінюється обсяг тіла та м’язів. Крім спорту важливо правильно харчуватися та дотримуватися режиму сну. Тут багато статичного навантаження – тому для новачків це випробування. Краще спочатку освоїти бігову доріжку та тренажерний зал.

Рівні підготовки

Система TRX підходить для підготовлених людей зі спортивним досвідом, новачкам тут – не місце. Умовно охочі займатися діляться на рівні:

– Новачок. Якщо ж вирішили серед фітнес напрямків вибрати ТРХ, тоді починаємо з найлегших вправ. Ускладнювати рекомендуємо лише за місяць. Додаємо гантелі, штанги, перекладини. І тільки коли з початку регулярних занять триватиме три місяці впевнено переходимо на другий рівень.

Уроки на витривалість, крім функціональних тренінгів додаємо вправи на витривалість., для цього виконуємо послідовно 3-4 задачі в ланцюжку.

ТРХ – це снаряд для метаболічних вправ: кругові тренування на час та максимум повторень.

Тренування: як правильно займатися

Краще займатися щодня по годині. Але якщо не виходить, розробіть програму на 2-3 заняття на тиждень, головне дотримуйтесь регулярності. Розрізняють групові та індивідуальні. Якщо якийсь досвід у спорті є, вибирайте тренування у групах, якщо ж новачок у напрямку TRX, рекомендуємо придбати абонемент із персональним тренером. Так кожен крок та рух буде під чуйним контролем інструктора.

Записатися на ТRХ (трх), дізнатися ціну заняття з петлею, графік тренувань можна у нашій фітнес студії (м. Київ, Голосіївський район, центр).

0 Comments