Стретчинг Київ (Растяжка)

Чим корисний стретчінг

У Києві напрямок stretching стає затребуваним з кожним днем ​​більше і більше, а кількість шанувальників зростає. Підходить для новачків та професіоналів, без вікових обмежень.

З англійської stretching перекладається як “розтягуватися, тягнутися”. Повільна та планомірна розтяжка. Програма розрахована на м’язи ніг, рук, спини. Через місяць таких тренувань помітите, як тіло стане підтягнутим, гнучким. Для схуднення те, що потрібно.

Затребуваність напряму

Київ – це величезна кількість фітнес залів, які пропонують свої послуги. Особливо, якщо говорити про центр. Студія фітнесу I love sport відкриває набори до груп стретчингу, ціна тренувань порадує. Завдяки відсутності навантажень на серці, стретчинг підходить кожній бажаючій займатися спортом людині, навіть дитині. З раннього віку формується гнучкість та постава? а згодом реалізується мрія – шпагат.

Тренування зі стретчингу проходять у залі на карематах, заняття починається з розминки – готуємо тіло до розтяжки. Протягом уроку покращується циркуляція крові та лімфи в організмі, що позитивно відображається на боротьбі із зайвою вагою.

П’ять правил, які треба запам’ятати, коли займаєтесь стрейчінгом: 

1. Помилкова думка вважати, що розтяжка – це біль. Вправи виконуються повільно і поступово посилюється навантаження, розтяг може викликати дискомфорт, але він має бути приємним.

2. Головним партнером у спорті вважається регулярність. Тільки за такого розкладу досягають результатів. Постійна регулярність перевищує інтенсивність.

3. Займатись потрібно плавно, без різких рухів. Тоді травматизм м’язів буде виключено.

4. Правильне дихання – основа основ у справі розтяжки. Дихаємо на повні груди, повільно і рівно.

5. Не забувайте зосередитись над тією групою м’язів, над якою працюєте, після завершення заняття ви маєте відчувати релакс та повне розслаблення.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Види тренувань

Програма популярного напряму у фітнесі розрізняє такі види стретчингу:

 • статичний – 30 секунд треба затримуватися в кожному завданні і якнайбільше тягнемо м’язи. Завдяки цьому тонус тіла підвищується, покращується постава.
 • динамічний – вправи виконуються амплітудно та енергійно. М’язи розігріваються, прокачуються, фігура знаходить рельєф, завдяки цьому​​ нормалізується кровообіг, зменшується целлюліт.
 • пасивний – виконується у парі, де навантаження впливає від партнера.

Стретчинг допомагає зменшувати відчуття болю та крепатуру. Підходить для реабілітації після травм, операцій, у такому разі краще вибрати індивідуальні відвідини. Тренер зможе особисто контролювати виконання рухів, ви так однозначно не нашкодити здоров’ю. Для посилення вправ та якісного результату можна придбати гумки для розтяжки.

Переваги занять

Головною користю вважається корекція постави. Для дівчат це знахідка. Мами з цією метою віддають дітей-підлітків на заняття стретчингу, а комплекс вправ благотворно впливає на весь організм. Варто зазначити, гарячий душ і кілька базових вправ перед розтяжкою впливають плідно: тіло тягнеться легше. 

Давайте розберемося в чому користь занять:

 • підтягнутий міцний корсет;
 • покращена координація;
 • пластичність та гнучкість;
 • нормалізація кровообігу та обміну речовин.

Як приємний бонус при занятті стретчингом отримуєте здорові суглоби, настрій та підвищену самооцінку.

Для отримання результату необхідно правильно підібрати одяг, щоб він не сковував рухів та тягнувся. Легінси, шорти, топи, майка та шкарпетки – те, що потрібно.

Чи підходить стретчінг для схуднення

Вважають сумнівною користь розтяжки як тренування, щоб скинути зайві кілограми. Можливо, результат буде не так швидко, але буде. Заняття допомагають підтягнути тіло, м’язи набувають рельєфу, фігура стає привабливою завдяки заняттям поліпшується рух крові та лімфи. Прискорюється метаболізм, а отже, йдуть жирові відкладення. Швидко скинути непотрібні кілограми допоможе комплекс програм стретчинга після аеробіки, бігу чи силових тренувань. Спалювання калорій відбуватиметься швидше, а стретчинг допоможе зробити рельєфи привабливішими та витонченішими.

Покращити здоров’я

Спалити зайвий жир, схуднути, підсушитися

Прийти у форму

Почати займатися після довгої перерви, прийти у форму після вагітності, влізти у весільну сукню, підготувати фігуру для виходу у світ

Розкрити свою красу

Знову сподобатися чоловікові, розбудити інтерес до свого тіла, підвищити свій психоемоційний стан, почати знову подобатися собі, зустріти чоловіка

Розважитись

Потанцювати Зумбу, навчитися краще рухатися в танці або танцювати в цілому, помедитувати, набути душевної рівноваги

Чи можна нашкодити організму

Про користь спорту знає кожен, проте здоров’ю можна й зашкодити. Так розтягуватися не можна тим, хто має:

 • проблеми зі зв’язками та суглобами;
 • хвороби хребта;
 • артрит, тромбоз, грижі;
 • хвороби серця та судин.

Стретчинг допомагає повернути спортивне тіло та підготуватися до навантажень. Дізнатись ціну одного заняття стретчингом з тренером або вартість місячного абонементу з розтяжки у групах можна у адміністратора фітнес студії, в центрі Києва. Для тренувань нічого не потрібно із собою брати, лише прийти у формі. Спортивний інвентар у наявності. Приходьте в клуб і зарядіться енергією на результат.

ВІДГУКИ ПРО НАС


Популярні запити

0 Comments