Калланетика

Новий вид фітнесу – каланетика

Мрієш про підтягнуте тіло, спортивну фігуру і здоров’я, але не любиш виснажливі тренування? Плануєш зайнятися спортом, але заняття здаються нудними? Запевняємо, новий напрямок фітнесу не дасть нудьгувати! З калланетикою можна не тільки стати стрункішою, а й вивчити себе. Це комплекс статичних рухів, основу яких лежить йога. Програма містить 29 вправ, які змушують м’язи розтягуватись та скорочуватися. Таке навантаження сподобається дівчатам, які віддають перевагу повільному темпу та концентрації уваги.

Не кожний спортивний центр столиці працює з таким напрямом. Гостро питання стає у такому місті як Київ. Наш фітнес зал I love sport розташований у Голосіївському районі та надає комплекс дисциплін фітнесу та аеробіки.

Поява напряму

Перша програма з’явилася на початку 60-х. Автором стала Каллан Пінкні, американський тренер з фітнесу. Звідси і назва тренування callanetics – Callan + суфікс etics. Під час тренувань з каланетики задіяний кожен м’яз спини, працює прес, руки та сідниці, стегна. Одна година занять рівносильна 5 годин шейпінгу або 20 годин аеробіки. Завдання не важкі, але виробляють витривалість, терпіння та силу духу. За допомогою цієї методики легко схуднути, зміцнити корсет спини та бути в тонусі.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Як відбувається тренування

Починається з розминки, після якої починається головний блок із 29 вправ. Виконувати все необов’язково. Відштовхуйтеся від рівня фізичної підготовки, чергуйте рухи та підбирайте.

Уповільнений темп, концентрація на відчуттях, усвідомлення кожного руху, дихати потрібно на повні груди і рівно.

Починайте виконувати вправу з 20-30 секунд, щоразу збільшуючи час до однієї хвилини, а згодом до двох. Каллан у методиці пропонує займатися не менше 3-х разів на тиждень, приділяючи годину часу. Якщо складно виконати відразу комплекс, його потрібно розділити на 2-3 підходи протягом дня.

Коли тіло відчує зміни та легкість, кількість зустрічей зменшується до двох. А коли результату буде досягнуто, для його підтримки вистачить одного заняття на тиждень.

Покращити здоров’я

Спалити зайвий жир, схуднути, підсушитися

Прийти у форму

Почати займатися після довгої перерви, прийти у форму після вагітності, влізти у весільну сукню, підготувати фігуру для виходу у світ

Розкрити свою красу

Знову сподобатися чоловікові, розбудити інтерес до свого тіла, підвищити свій психоемоційний стан, почати знову подобатися собі, зустріти чоловіка

Розважитись

Потанцювати Зумбу, навчитися краще рухатися в танці або танцювати в цілому, помедитувати, набути душевної рівноваги

Переваги занять з каланетикою

Комплекс призначений як для початківців, так і для підготовлених бажаючих. Відсутність травмонебезпеки підтвердження цього. Виконуючи методику можна:

  • підтягнути тіло та скинути зайві кілограми;
  • вирішити проблеми зі спиною, суглобами;
  • зміцнити поставу, самопочуття;
  • запобігти розвитку остеохондрозу.

Для занять не потрібен спортивний інвентар. Незважаючи на універсальність, корисність та безпеку каланетики, займатися можна не кожному. Утриматися варто хворим на бронхіальну астму, за наявності проблем із серцем та опорно-руховим апаратом, у післяопераційний період. На початковому етапі краще займатися з інструктором, щоб навчитися правильно виконувати рухи. Купити абонемент на каланетику запрошуємо до нашого клубу, який розташований у Києві. Записатися та уточнити подробиці можна телефоном або адміністратором.

ВІДГУКИ ПРО НАС


Популярні запити

0 Comments